Укр. Рос.
 

Вартість ремонту столичних доріг була завищена на 11 млн гривень, – результати ревізії

570f2a059b2c8-dorogu

Державна аудиторська служба виявила завищення вартості ремонту доріг столиці на 11 млн гривень, – повідомляє Цензор.НЕТ.Фахівці ДАК завершили розпочату наприкінці 2016 р. планову перевірку фінансово-господарської діяльності “Київавтодору” за період з 01.01.2014 р. по 01.09.2016 р. Виявлено завищення підрядниками вартості ремонтів доріг Києва на суму майже 11 млн гривень. Так, безпідставно був збільшений обсяг виконаних робіт, в акти виконаних робіт внесено недостовірні відомості про використані матеріали та будівельні машини, неправильно застосовані норми й розцінки.
Один із виконавців ремонту, компанія “Тілльман Інжиніринг”, перешкоджала фахівцям ДАК, що унеможливлювало зустрічну звірку з метою документального підтвердження вартості виконаних на замовлення “Київавтодору” робіт з капітального ремонту Південного мосту через Дніпро на суму понад 46 млн гривень.
Також виявлено порушення законодавства у сфері закупівель за держкошти. Наприклад, корпорація не скасувала торгів і уклала з підрядниками договори на загальну суму майже 418 млн гривень попри невідповідність пропозицій учасників торгів вимогам документації конкурсних торгів.
Матеріали перевірки направлені до Головного слідчого управління Нацполіції в місті Києві.

Джерело: http://censor.net.ua/n43206

Теги: , ,

Там де влада бездіяльна ми можемо вирішувати проблему самі…

Допомога Головам
Проект Наш дім

Самоврядування міста Києва © 2015-2016