Укр. Рос.
 

Будівництво Подільсько-Воскресенського моста в столиці почнеться цього року, – В. Кличко

под-воскр

У Києві будівництво Подільсько-Воскресенського мосту відновиться цього року, – про це заявив мер Києва В. Кличко в ефірі телеканалу “112 Україна”. “Я провів переговори з німецькою стороною, залучили інвесторів, німецьких фахівців, виділили 200 тис. євро на чітку аналітику цього мосту, в наступному місяці міністр інфраструктури приїздитиме до Києва. Упевнений, що ми з мертвої точки зрушимо це питання і будівництво мосту почнеться цього роцку”, – заявив Кличко.

Кличко додав, що будівництво триває вже майже 40 років: “Через три роки ми сорок років будемо святкувати. Я сказав: Через три роки ми повинні святкувати відкриття руху по цьому мосту “.

Однак, згідно з інформацією з відкритих джерел, техніко-економічне обґрунтування будівництва моста розроблялося не 40 років тому, а 1987-1989 рр. Будівництво розпочато 1993 р., але через відсутність фінансування через кілька років припинене, а 2003 р. – відновлено.

Закінчення робіт планувалося на 2008 рік, але після погіршення макроекономічної ситуації фінансування відновлено аж 2010 р. За оновленим графіком, здача автомобільних мостів і естакад до набережної лівого берега з організацією руху до пр. Ватутіна знову була перенесена на 2013 р.

2012 р. Кабмін виділив 7,92 млн гривень на знесення 133 садових ділянок з 265 будинків, споруд і зелених насаджень Русанівських і Воскресенських садів для будівництва естакади Подільського мостового переходу. 2014 р. підняті та змонтовані центральні прольоти арок моста через Дніпро. 2015 року Вищий господарський суд України зобов’язав ВАТ «Мостобуд» повернути майже 1 млрд грн, виділених на будівництво, оскільки Подільсько-Воскресенський міст незавершено і, крім того, компанія не платила гроші за кредитом.

Згідно з проектом, міст має з’єднати Поділ із Воскресенкою і Райдужним масивом. Загальна протяжність мостового переходу – близько 7,5 км.

Теги: , , , ,

Там де влада бездіяльна ми можемо вирішувати проблему самі…

Допомога Головам
Проект Наш дім

Самоврядування міста Києва © 2015-2016